| lorena66 a întrebat:

De ce fiecare motan născut prin vara imi dispare toamna si nu se mai întoarce? E ceva in neregula cu mine, ca stăpân? Pana acum nicio femela nu mi-a dispărut. O fi de la călduri? Ce pot face sa rezolv dispariția lor, fara sa-i castrez? Vă rog, ajutați-ma. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Justme1997 a răspuns:

Da este de la călduri, si mie mi-au plecat motani. Castrarea ar fi cea mai ok solutie. Daca nu, ține-l inchis in casa dar o sa faca urat. Nu ai cum sa ti pisica legata in lant si nici cum sa o calmezi de calduri

1 răspuns:
| MELISAnarcisa a răspuns:

E ușor, trebaie sa îi găsești o pisica, sa se împerecheze cu ea, și sa rămână cu tine. E mai ușor dacă îl ai castra, așa am făcut cu motanul meu.