| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge serverul privat de metin2 (black-night) cand intru ma timne 1-2 sec si ma scoate am dat si antikik crying ajutati-ma am lv 94 si nu vrau sa fi muncit degeaba va rooog help DAU 99999 FUNDISEEE

Răspuns Câştigător
| 14RockStarGiulia14 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel.straight face am ninja de lv 90 cu nero.king. tot +9 numai iteme bune am pe ninjahappy Deci.sa revenim la subiect. XD
Si eu am incercat sa intru pe mt2 (black-night) si nu puteam sa intru deloc in jocsad imi aparea "Dont's Send si Send report..."(ceva de genu)XD l-am reinstalat de 3 ori iar dar fara succes am incercat sa int si pe situl lor dar. nu mergea straight face
Deci... am sati sp dc nu mergebig grin
1.Lucreaza Gm si Ga la server
2.Este fulll jocul( de aia merge greu)
3.Servarul este cam prost adica este instabilhappy
4.Imi astept funditabig grin

Fi atent\a sa nu crezi ca este pc tau de vine!
Asa credeam si eu dar nu este devina pc(calculatorul) este din cauza la joc. poate din cauza ca face mape noi sau jocu e full sau au oprit pentru o perioada pentru a modifica jocul problema asta este din multe cauze si u pana la uma nu sti ce sa mai crezi...laughing Imi astept funditarolling on the floor

62 răspunsuri:
| IceBlood a răspuns:

Probabil sv a fost inchis. si la gm nu prea le pasa de munca playerilor mai bine joci GosRevolution e tot mt si sunt romani cresti bine e ok si mai e runes of magic care e mai cool decat mtwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haide ca dau findisa la primul care raspunde

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uitasem sa mentionez regatul RoSUU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti la furat cineva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ai sters din greseala vreun fisier si de asta ori gm a inchis jocul ca am vazut ca si la inscrieri a inchis

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine shimba parola... dupa joaca putin p toate servarele si poate-ti merge... incearca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vad ce e daca imi dai contul jur ca nu fac nimic ca am lv 80 ca altfel nu imi dau seama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Man este mentenata...incaerca ziua urmatoare... ok? nume de jucator :ToED big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gm nu te lasa sa joci
pacatasa si la un prieten gmnu lasa nuvrea sa aiba concurenta nu se vede eucred ca da nu bine trebuie sa faci un alt contcresti pana la lvl 90 si mai chemi pe 5 de lvl 90 si omoaral asa as face eu pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ati zice ca stiu germana?
falsches passwort?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si p mine la fel ma enerveaza de mor.imi intra pe cont, dar apoi ma scoate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa scimbi mrimea daca-ti mere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie nu imi merge la inceput la pack dau start si ast 30 sec si imi da erare si nici saitu lor nu imi mia merge ce are imi ziceti pls

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma trebuie sa iti faci alt cont si iti intra si dupa aia cresti dar iti intra in ala nou nu an ala de 94

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Serverul nu merge nici la mine am lv 87 ne da kick Gm ca este full serverul.eu cand dau update sta putin fara sa ma bage si imi arata ca este o problema.este serverul prost.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca esti in oras map1 logic n-ai cum sa intri ca e lag mare, daca vrei sa intri intra pe la 4 -5 dimineata si sa til scoti din oras

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil ca serverul a fost inchis...pentruca joaca este facuta de OMMG si nu este legala...si mie imi pare rau ca a fost inchis ca aveam lv 98 aproape gmcrying(((

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baui frate. mie imi da dontsent sa mor eu si am stat mult sa-mi fac lvl 70 bai ma omoara joku asta l-am instalat de o suta de ori si de fiecare data imi da dont send cica e o eroare va rog sa ma ajutati imi pare au de toti dar...alta solutie nu mai e tr sa astept ca sa mi se refaca.sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda nici mie nu-mi merge sad nu stiu de ce

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te scoate pentru ca nu ai rang suficient

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum merge dar server 1 si 3 i server down
si pe 2 spune ca nu exista acest cont
pfff si eu pe 2 aveam dgp+9 cu 2500 tp si selioness+9

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De prost ce esti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am cont de lvl 57 da nu merge sa intru tot plus 9 numai iteme bune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine nu ma lasa sa deschd sunt probleme la servar baga iteme noi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie nUmie Mere si aeam lvl 88crying((

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba findca ai lv prea mare si te scoate gm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reinstaleazal
sau schimba canalul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie mi se mai intampla asa am cont de lv 96 ninja lama