| DoDo a întrebat:

De ce simt nevoia de a bea multe sucuri si de a manca dulciuri?

9 răspunsuri:
| DoDo explică:

Eo ma ingras dar totusi...

| mgtow a răspuns:

De la zahar, e ca un drog si produce dependenta. Aia inseamna sa ai probleme de sanatate si obezitate, de aia e buna apa si ceva mai natural precum un fruct sau mancare gatita de mama de ex

| playstow a răspuns:

Fa testul de sarcina

| BMihai a răspuns:

Intrebarea este alta, cui nu ii place sa bea suc si sa manance dulciuri? happy

este ca un drog, de indata ce l-ai gustat vrei din ce in ce mai mult.
acum trebuie sa stii sa ai limita pentru ca sucul, dulciurile si o gramada de alte chestii ambalate din magazine nu fac bine organismului happy

ps
tine o dieta care sa ii ofere organismului caloriile necesare fara sa bagi in tine pana crapi happy

| Octaviana_9832 a răspuns:

Inseamna ca ti se apropie mensturatia happy.

Sau poate ai oxiuri I don't want to see. Si daca nu scapi de ei printr`un tratament... o sa ai tentatia sa mananci absolut non stop dulciuriwinking.

| Veroniquest a răspuns:

Pai.eu cred ca nu ai destul zahar in sange si atunci simti nevoiabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intrebare...si eu sunt la fellaughing)...partea buna e ca nu ma ingras big grin

| FriendsShow a răspuns:

Pai nu prea stiu...si eu sunt c-am la fel ...ar fi mai bine sa mai lasi dulciurile si sa bei mai multa apa asta o sa fac si eu

| Hitek a răspuns:

Sau poate esti dependenta de dulciuri.