| samantha_5298 a întrebat:

De curand mi-am instalat sims 3! Cine stie de ce sunt atat de putine obiecte trebuie sa le cumpar de la magazin sau cum? Voi cum va descurcati cu jocul?

4 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Eu nu pot sa intru in institutiile publice, adica sa le vad in interior sad
tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samantha te rog daca ai sims 3 zi-mi si mie de unde l-ai, luat pe id:byencutzza_bya94

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am sims 3! Nu poti sa iei de pe net obiecte? Cum este la Sims1 si Sims2?

| andrey1234 a răspuns:

Si eu am sims 3!Nu poti sa iei de pe net obiecte?Cum este la Sims1 si Sims2?