| Adi_Necula_1998 a întrebat:

De la un timp cateaua mea bea foarte multă apa si face numai diaree timp de o luna ați mai avut cazuri?

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu trebuia sa astepti atat. Trebuie sa te duci cu ea la veterinar. Nu este normal ca intr-o luna de zile sa nu i se regleze stomacul.

| Felys a răspuns:

Unii caini fac mai moale intr-adevar, eu am avut o catea care atunci cand nu ii dadeam oase facea moale, indiferent de anotimp dar nu era boala, asa era tranzitul ei, totul tine de alimentatie si se poate regla dar pentru asta trebuie sa iei legatura cu un veterinar sa te invete ce sa faci

| xerxes1 a răspuns:

Eu deja in prima zi chemam veterinarul.