| Andreeadeea23185 a întrebat:

De unde îmi pot lua tricou cu twenty one pilots +alte trupe?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lauv a răspuns:

Din când în când mai treci pe la Second Hand și întreabă de tricouri cu trupe rock, eu personal am găsit câteva cu Metallica și Slipknot, de la concerte dar acolo sunt destul de scumpe și cel mai ușor ar fi de pe internet cu plată la sosire, bineînțeles.

| Andreeadeea23185 explică (pentru Lauv):

Merg frecvent în sh-uri dar n-am găsit nimic in orașul meu (stau intr-un oraș mic)

| Lauv a răspuns (pentru Andreeadeea23185):

Știu ce zici, la fel și eu, deci încearcă să comanzi de pe net ( https://www.metal-shop.ro/....../slipknot/ ) un site pentru tricouri slipknot, poți căuta orice tricou cu orice trupă pe internet, desigur, prețul lasă de dorit dar calitatea este foarte bună.