| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpăra o regină sau o colonie de furnici?
Aș vrea să cresc furnici și din păcate nu găsesc un site românesc de unde să le pot cumpăra și mi-e teamă că dacă le comand din străinătate vor muri înainte de a ajunge aici.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am trait sa o aud si pe asta.

| MihaelaDart a răspuns:

Vezi ca nu este permis scosul in public daca nu poarta lesa si zgarda cat si botnita, astfel vei fi amendat! laughing laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si sa nu uiti de gîndacii roșii de bucatarie, daca cresti si din aceia te faci om, cîstigi mai ceva ca Jiji Becali, bengosu, o sa te dea vecinii afara din bloc cu furnicile tale cu totlaughing

| VladPetrescu a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Dacă nu știi un răspuns normal
nu scrie nimic.

| Lukasssz a răspuns:

Fratelo, ce fumezi?

| salieri84 a răspuns:

Am vazut in Carefour, la borcan de 5l, sau furnici varsate, la vrac. Regina o iei separat, de la raionul cu dulciuri.