| Goodfrey a întrebat:

De unde pot lua o camera de filmat profesionala pana in 1000 de lei din Romania?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Profesională la 1000 lei? Dacă n ue o glumă, atunci doar la second hand. Și în acest caz, va avea probabil performanțele unei camere bune DSLR sau mirorless noi, deci mai bine iei una din aia.
Vezi la F64:
http://www.f64.ro/......pacte.html
Dacă una compactă începe de la aproape 1000 de lei, tu ai vrea să poți lua una profesională în aceiași bani? înmulțește-i cu trei și poți lua una semiprofesională, eventual.

| Clorox a răspuns:

Emag?

| TheMinedPlumbob a răspuns:

EMAG, Altex, Media Galaxy, Carrefour, ETC.

| JulesDC a răspuns:

Cauta pe olx, si pe site-uri gen eMAG, flanco, altex. happy

| Sorin_Mihalcea_2001 a răspuns:

Da
cauta pe eMAG