| iubaretu95 a întrebat:

De unde pot si eu un dihor pentru prietena mea pentru ca in 3 luni avem aniversarea de 3 ani?(mentionez ca o iubesc foarte mult si ca vreau cu orice pret dihorul ala)

4 răspunsuri:
| Cookie2275 a răspuns:

Daca stai in Bucuresti poti sa te duci la Maxipet http://animale.maxi-pet.ro/.Au de vanzare animale micute inclusiv dihori(am fost luna trecuta si aveau 2)

| Zeflemitoarea a răspuns:

Şi eu vreau unul, dar nu vinde nimeni.

| andre99 a răspuns:

Altceva nu poti sa ii dai decat un dihor?! ce naiba?!laughing

| MichelleBucuresti a răspuns:

Buna ziua, dragilor. Ma intereseaza, sa cumpar un pui de dihor... daca ma puteti ajuta cu o informatie, ar fi excelent. Mail steaua53@yahoo.com. Va multumesc anticipat!