| anonim_4396 a întrebat:

De unde se poate cumpara rasina?

Răspuns Câştigător
| Milk Swan a răspuns:

Poate din piata, sau de la o sera de copaci, sau de la un vanzator de brazi (dar trebuie sa ii iei singur rasina bradului) sau daca ai gradina si ai si brazi, le iei rasina lor si economisesti, sau de la BRICOstore, sau daca mai ai bradul de Craciun iei de acolo rasina.

6 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Da-ne informatii exacte si te indrumam noi.
La ce iti trebuie rasina?

| rael a răspuns:

Explica putin ce fel de rasina doresti si in ce scop? (pentru fi naturale - vegetale si animale - sau sintetice, exista o varietate f.mare )

doiny
| doiny a răspuns:

Cred ca gasesti si online de cumparat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu de vanzare rasina in orice cantitate(brad, molid, pin)
tel 0726754897

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te pot ajuta eu daca vrei sa cumperi rasina...

CONTACT : Messenger : ID dondy_cosminel@yahoo.com

| Ionita_Geo_1961 a răspuns:

Am nevoie de 50 grame rășină de pin! De unde pot cumpăra?