| Marian5672 a întrebat:

Deci, mâța mea de o bucată de timp are niște simptome foarte ciudate. În primul rând stă toată ziua degeaba, ceea ce nu îi stă în fire, pentru că înainte era foarte energenică. În al doilea rând mănâncă încontinuu și mult. Și în al treilea rând, când încerc să o mângâi pe burtă face ca toți dracii. E posibil să fie însărcinată?

Răspuns Câştigător
| Zorn a răspuns:

Pisica ta are toate manifestarile unei pisici gestante. S-ar putea sa te trezesti cu niste pisoiasi peste vreo luna-doua.

2 răspunsuri:
| Naavin a răspuns:

Da, 100% insarcinata. Asa face si a mea. Sa nu arunci puisorii...
Vezi pe pisicata.ro o gramada de lucruri interesante despre pisici gestante(si nu numai) si cum sa ai grija de ele