| 1ydy4 a întrebat:

Deci, mi-am luat o cartela de Cosmote si nu mi-am reincarcat contul, iar acum e in perioada de gratie. daca imi trimite cineva 1 euro sau 2... o sa pot suna?crying

cine are detalii sau poate sa imi trimita 1 euro -lydy4 este id meu :d

Răspuns Câştigător
| Julienne a răspuns:

Doar 7 zile vei putea vorbi dupa este necesara reincarcarea.
Mult noroc!

4 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Cred ca daca iti trimite cineva 3 euro e considerata ca o reincarcare thinking sau mai bine suna de pe alt numar la relaii cu clientii, e mai sigur big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt pe Orange si de fiecare data cand eram in perioada de gratie si imi trimitea sora mea 1euro puteam sa vorbesc 1 saptamana iar daca imi trimitea 2 euro vorbeam 2 saptamani si tot asa

| Danasilvia a răspuns:

Daca esti in perioada de gratie poti sa iti reactivezi cartela doar reincarcand. Nu ajuta daca primesti credit prin transfer.

| irinuca_6056 a răspuns:

Ti se dezactiveaza creditul o saptamana sau ceva de genu dupa care iti reintra in perioada de gratie... succes!