| anonim_4396 a întrebat:

DIN DE ORAS DIN ROMANIA AS PUTEA SA CUMPAR UN YORSHIK TERRIER(INAFARA DE BUCURESTI)

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Brasov...iasi...galati...timisoara...cluj...parca si din pitesti...cam astea imi vin acum in minte laughing dar oricum mai sunt si alte orase...

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In majoritatea municipiilor mari este si cate o asociatie a crescatorilor de caini (si in Cluj exista). Contacteaza-le!

| IoanadArh a răspuns:

Poate preferi un schaunzer: www.terragrifonis.go.ro - Drobeta Turnu Severin