| Bahrin_Alex_1976 a întrebat:

Doresc sa cumpar o bicicleta mountain bike dar nu stiu ce sa aleg.As dori una intru-in pret pana in 1000. (Am 1.78m daca are vreo importanta)
Cer ajutor!

5 răspunsuri:
| InteractiV a răspuns:

Nu, nu are nici o importanta. Ai grija deoarece pot fi si de proasta calitate la un pret ridicat. Ai grija de unde o achizitionezi si sa iti vina cu toate manualele la ea, garantie si asa mai departe.

| NubleReapper a răspuns:

Salut,iti recomand terrana 2645 este foarte buna(schimbatoare shimano, frane pe disc...)
Este la pretul de 900 de lei!

| Bahrin_Alex_1976 explică (pentru NubleReapper):

Dacă îmi zici de unde o i-au pe aia terrana itit dau funda

| NubleReapper a răspuns (pentru Bahrin_Alex_1976):

Emag dar eu am luat-o la oferta acum este 990 lei

| Alekkusu a răspuns:

Iti recomand bicicleta asta, mi-am cumparat si eu si e foarte buna : http://microify.com/Vba