| mocatofa a întrebat:

Dupa parerea ta' care ar fi cele mai frumoase locuri pe care ai fi nerabdator sa le vezi in romania?!?! destinatii turistice. locuri frumoase. unde ti ai dori sa mergi 'unde ai fost si ti a placut enorm. enumera cateva.

5 răspunsuri:
| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Un parc de distractii love struck cum e gardaland, Italia sau prater, viena

gradini zoo, schonbrun, viena...

sunt multumita si cu Romania actuala, dar.nu stim sa facem reclama la ce avem laughing

| HarryPotter a răspuns:

Am fost in maramures. e foarte frumos.peisajul este incredibil.numai munti.la cetatea de scaun a lui stefan cel mare e frumos si acolo. e un loc plin de istorie.merita vazut. mi-ar placea sa merg sa vizitez zona de vest a tarii

| Anileda a răspuns:

Vreau in delta la nuferihappy
Ar fi extraordinar daca as putea merge acolo.

| DanSor a răspuns:

Decat sa-mi laud zona sau nu stiu ce zona care o vad odata la 4-5 ani, mai bine spun ca oriunde in tara asta vei gasi ceva frumos... de la gunoaie si poluare, case si blocuri... pana la adevarate peisaje lasate de mama natura.
Sa enumar? pur si simplu nu ai cuvinte sa poti enumera locuri, nu-ti ajunge timpul. Intr-o viata de om si tot nu vizitezi toata tara, daramite planeta.
Asta e motivul pentru. care spun ca fiecare loc e un colt de paradis, depinde si cine-l preveste si cum...
Calatorie placutawinking

| clofu a răspuns:

Intrebarea asta isi avea locul pe www.plimbarescu.ro. Mi-as dori sa ajung in Deva si in Timisoara.:x