| Bogatu_Gabryela_1994 a întrebat:

Dupa sterilizare pisicile mai pot naste? Pisica mea are burta foarte mare ca si cum ar fi gestanta si are 17 ani.

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Poate e bolnava daca i s-a umflat burta. Du-o la veterinar. Gestanta sigur nu e daca a fost sterilizata mai ales la varsta ei.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 17 ani este foarte batrana. Daca e sterilizata nu are cum sa fete. Femeile nasc, animalele fată.

| Bogatu_Gabryela_1994 explică (pentru darrio2007):

Pai are burta foarte mare si mna e ciudat.

| darrio2007 a răspuns (pentru Bogatu_Gabryela_1994):

Mergi cu ea la un verinar daca te ingrijoreaza burta ei. Ce nu intelegi?

| Lioana a răspuns (pentru Bogatu_Gabryela_1994):

Poate e bolnava daca i s-a umflat burta. Du-o la veterinar. Gestanta sigur nu e daca a fost sterilizata mai ales la varsta ei.

| Donsavas a răspuns:

Nu poate fiindca asta inseamna sterilizare. Presupun ca atunci cand o sterilizezi nu este gestanta.
Oricum este deja bătrână pentru a mai avea sarcini si pentru a suporta operatii sau intervenții asa riscante.

Răspuns utilizator avertizat