| Siracuzia a întrebat:

E grav daca puiul meu de pisica a varsat putin dupa ce i-am dat laptele?

8 răspunsuri:
| Lola23 a răspuns:

Nu stiu sigur dar ar fi bine sa il duci la un veterinar. posibil sa nu ii fi placut laptele. eu iti recomand totusi sa il duci urgent la un veterinar mai cu experienta.

| IonutAxi a răspuns:

Nu are de ce sa fie grav. poate i-ai dat prea mult sau i-ai dat fortat. Nu te speria nu e nimic grav. Eu asa am patit cu o pisica. A fatat 3 pisoi si a doua zi a dat masina peste ea.dar nu a murit dar ca ia distrus dintii din fata, si nu mai putea manca nimic.Si ii dadeam cu seringa, cu lingura cate un pic de lapte. Succes

| DennisDMR a răspuns:

Nu chiar, dar trebuie sa-l duci la un veterinar ca poate s-a imbolnavit sa poate din senin a vomat.

| opsy091 a răspuns:

Nu cred ca are nimic. Probabil a mancat prea mult. Asa se intampla si cu copii mici

| SophieGirl a răspuns:

Nu nu e grav, chestia e ca a mancat cu pofta acel lapte. Daca doresti du-l la veterinar o sa ii faca un vaccin sau o sa ii dea o pastiluta dar nu te speria nu enimic de care sa te sperii!

| Darktrol a răspuns:

E posibil sa nu ii fi cazut bine la stomac laptele.