| anonim_4396 a întrebat:

E mai sanatos sa ai un hamster sau un papagal?

Răspuns Câştigător
| madytza_7574 a răspuns:

Cred ca mai sanatos ar fi un papagal, da sa iti iei si doape de urechistraight face

9 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

E mai frumos un papagal si in plus poate trai si mai mult decat un hamsterbig grin

| Liviu a răspuns:

AL meu sa fiu nebun de canta dimineata'
Bine eu il stresez in draci cu muzicaa toata noaptea
Saracu nu mai are timp sa cante dimineata
El canta cand se scoala (ne sculam)
Orcum sa invatat cu muzica rap.cu injuraturile e tot oke pentru el(nOi)

xD

| FashionDiva a răspuns:

Depinde ce intelegi prin sanatos... papagalul va canta in fiecare dimineata, hamsterul nu scoate niciun sunet, deci nu te va deranja.

Dpdv al bolilor, pasarile se stie ca sunt predispuse la diferite infectii... eu am 2 papagali de peste 5 ani si nu am avut nicio problema cu ei.

| 알리나 a răspuns:

Eu cred ca hamsterul ar trebui pentru ca nu are pretenti la mancare mananca orice si eu am avut un hamster este foarte usor cu el papagali fac galagie si e greu cu ei le trebuie seminte cusca mare ...etc HAMSTER ar fi bine.big grin

| N0 nAmE a răspuns:

Papagalul

| ladygaga_9914 a răspuns:

Eu am si hamster si papagali big grin

| TheOriginalUser:) a răspuns:

Cred ca mai sanatos ar fi un papagalhappy

| JuliaSweet a răspuns:

Mda ce zic si ceilalti! Un papagal.Eu am avut papagali si sa stii ca iti fac putina mizerie dar in rest este foarte placut sa ii ai!

| nathan012 a răspuns:

Ia-ti un sarpe!