| VecheaȘosetuță a întrebat:

E prea târziu să mă apuc de chitară în clasa a 9-a? big grin aș vrea să învăț să cânt la chitară electrică...

5 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Eu am o clasica si m am apucat la 18 ani deci nu e tarziu parerea mea e sa iei si lectii vei invata mai rapid daca vrei gaseste-ti un prieten care stie sa cante la ea si te va ajuta

Răspuns utilizator avertizat
| VecheaȘosetuță explică:

Mulțumesc frumos! happy

| cobra2229 a răspuns:

Eu iti sugerez daca vrei apucate ca niciodata nu e prea tarziu poate ajungi un cantaret si ajungi pe la televizor! happywinking big grin

| Raalluucaa a răspuns:

Nu e prea tarziu...Inveti usor si o sa iti placa la inceput o sa ti se para mai greu dar o sa vezi o sa iti placa! Sper!