| PsyhoChild a întrebat:

E scump tratamentul de parvoviroza la caini?
Voi cat ati platit?

Răspuns Câştigător
| semyryan a răspuns:

Da iti spun eu cat costa o gălăgie de bani am avut 4 caței 3 au murit 1 am ramas fiindca cei 3 nu am avut bani sa-i tratez mi-au cerut 570 de lei / noapte per/ catel sa il tina sub supraveghere la branula s-a si au spus ca trebuie sa i las cel putin 3 zile si poate dura si o saptamana... si ce crezi mi-au spus ca probosticul ramane rezervat asta inseamna costuri mari... pe care eu nu m i le am permis. Sti sigur ca are i ai facit un test?

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Ce mai contează prețul? Când ai un prieten cățel musai să te zbați pentru sănătatea lui.
Tratamentul trebuie să îl primească urgent, în caz de parvoviroză, deci nu e timp de gândit/socotit/numărat banii.
Nu știu să îți spun un preț exact, sună mâine dimineață la cabinet veterinar și întreabă.
Doamne ajută să se facă bine, dacă e în situația asta.