| anonim_4396 a întrebat:

Este in regula daca atunci cand mangai pisica ea incepe si bălește? E singurul moment in care face asta. E pui

Răspuns Câştigător
| Ana7807820 a răspuns:

Daca toarce inseamna ca ii placewinking
Daca baleste si nu toarce atunci vorbeste si cu ai tai si vedeti ce are, nu am mai auzit niciodata de pisici sa baleasca cand le mangai

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

E fericita ca o mangai. Asta le place cel mai mult ca le dai atentia asta.

| DarthNiger a răspuns:

Asa mai fac pisicile cand sunt rexalate, si pisica mea face la fel uneori cand o mangai, are 5 luni, nu trebuie sa iti faci griji, nu i se intampla nimic.

| GrecuMariaaa a răspuns:

In viata mea nu am auzit de pisica care bălește. rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru GrecuMariaaa):

Adică să îi curgă balele happy Ți se pare ceva ireal?

| UchihaItachi666 a răspuns:

Asa făcea și pisica mea. Se alintă și "balea"? Din câte am înțeles când pisica își mangaie capul și lasa și bătute în urma își marchează teritoriul(sau cam așa ceva) Probabil pisica ta e foarte posesivă și te vrea numai pentru ea

| UchihaItachi666 a răspuns:

Asa făcea și pisica mea. Se alintă și "balea". Din câte am înțeles când pisica își mangaie capul și lasa și bătute în urma își marchează teritoriul(sau cam așa ceva) Probabil pisica ta e foarte posesivă și te vrea numai pentru ea

| UchihaItachi666 a răspuns:

Eu am un ciobănesc german. Când era pui de o lună îi dădeam panică încuiată în lapte sau cumpărăm de la magazin mâncare pentru căței sau ai putea încerca asta https://youtu.be/PwbqAlR4BjQ dar mie mi se pare cam mult încearcă să îi dai niște salam tocat bine amestecat cu încă ceva sau... Idk

| mountdew291 a răspuns:

Da, asa fac unele pisici, deoarece ele se relaxeaza si scot sunete in timp ce tin gura usor intre deschisa, nu e nimic grav daca nu a patit nimic pana acum.