| wefweiofhewgewiopgjewogwe a întrebat:

Este prea tarziu?

Credeti ca la 15-16 ani este prea tarziu sa ma apuc de fotbal? Adica sunt alti care fac antrenamente de la varsta de 8 ani.

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Niciodata sa nu spui niciodatahappy
Nu esti mare. dar du-te acum cat mai ai timp ca pe urma o sa fie tarziu:*

6 răspunsuri:
| icsulescu a răspuns:

Nu cred ca mai poti face performanta la cel mai intalt nivel, dar mergi sa te distrezi, sa faci miscare...

| nosferatu a răspuns:

Daca esti talentat nu conteaza. eu m-am dus la fotbal la 16 ani. si am apucat sa joc si un sezon in liga2. deci nu conteaza varsta ci talentul. dar daca vrei sa faci ceva trebuie sa te duci acum ca mi se pare ca pana la 18 ani se fac inscrieri atat.

| Doddel a răspuns:

Daca ai talent nu e prea tarziu, du-te.

| badnews a răspuns:

Este adevarat ca alti baieti incep antrenamentele de la 7-8 ani si in fata lor tu ai avea un dezavantaj dar nu mi se pare un motiv intemeiat sa nu incepi sa joci. Daca asta iti doresti cu adevarat, ai vointa sa te antrenezi regulat si crezi in talentul tau nu-ti ramane altceva de facut decat sa te apuci.

| KAMYTZU a răspuns:

Este adevarat ca alti baieti incep antrenamentele de la 7-8 ani si in fata lor tu ai avea un dezavantaj dar nu mi se pare un motiv intemeiat sa nu incepi sa joci. Daca asta iti doresti cu adevarat, ai vointa sa te antrenezi regulat si crezi in talentul tau nu-ti ramane altceva de facut decat sa te apuci.
este foarte bine la virsta asta deoarece dk ai 8-9-10 ani faci cocoasa

| Tudor_2366 a răspuns:

Urmeză-ți visul și du-te la antrenamente.
Ține-te de treabă și vei reuși.Garantat!