| Geoko_Geo_1984 a întrebat:

Eu am o iepuroaica si nu prea stiu ce nume sa-i pun as vrea niste nume dragute, dulci

2 răspunsuri:
| ibaal a răspuns:

Iepuricalaughing
si numele tau de familie, ca sa fie si ea parte din neam big grin
Ex: Anton Caine
Musat Pisica laughing
Dobre Iepurica laughing

| bbueruza2 a răspuns:

Codita, Pufoasa. Morcoveata, Pufa, Kiki, Riki, Lola.
Sau puteti sa va ganditi la un personaj care v-a placut. Cred ca aveti copilasi, lasa-ti pe ei sa aleaga numele. Sunt sigura ca o sa fie foarte fericiti.
Eu am o pisica si are un nume normal, Lisa, deoarece o consideram mai mult membru al familiei nu un animal.