| Saiko2502 a întrebat:

Eu mi-am tras de pe net sims2 si vreau sa stiu daca pot sa il fac vampir?
eu nu am sims2 nightlife si vreau sa stiu daca se poate transporma in vampir sau nu.
daca se poate imi puteti spune si cum?big grin

5 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Pai nu prea stiu, sunt vampiri prin orasul ala nou din night life. Cred ca ai putea sa incerci sa faci un copil si poate iese un vampir, n-am idee, de transformat nu cred ca se poate.Nu m-am mai jucat de mult 2 Acum ma joc 3

| PCDemon a răspuns:

Pai, nu.
Nu se poate transforma in vampir cu Sims 2 normal.
Poti doar cu NightLife!
Instructiuni:

In timp ce esti in casa oamenilor alora, apasa CTRL, Shift, si Z ( in acelasi timp ).
Vei vedea un spatiu de scris; acolo scrie exact ce scriu eu acum:
boolProp testingcheatsenabled true
Dupaia, da click pe un anumit Sim si Shift in acelasi timp.
Vei vedea mai multe optiuni, da more pana cand gasesti Make A Vampire. ( apasa pe el )

EnJoY!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca ai The Sims 2 Nightlife.
trebuie sa suni un serviciu cu o femeie tanara cu un glob magic si dai suma maxima de bani a si daca esti fata da male daca esti baiat da female si nu e sigur ca iti va da un vampir sa ai o relatie cu el dar sa o faci seara la 00:00 sau la 22:00 sau mai tarziu.
femeia aia cand dai clik prima data pe ea da ask for a blind date si cand ei doi se iubesc foarte tare si nu sunt casatoriti da pe el propse si enangament apoi propse si marriage asa la o ora tarzie vampirul se va trezi si du-te apoi pe fata si trezesteo si du-te pe vampir apoi da cu vampirul pe fata bite neck atunci o musca si se transforma in vampir.
nu uita ca trebuie sa nu ai geamuri si becuri si sa fie cat mai rosu peretele si podeaua sa fie piatra si cumpara 2 sicrie.

| ѕнaмaη a răspuns:

Buna. Imi pare rau dar nu se poate. Trebuie sa ai neaparat nightlife. Am experienta in Sims, le am pe toate originale. Mult noroc cu stransu banilor ca sa cumperi Nightlife.

| мonsтéé a răspuns:

Da se poate, dar ori iti trebuie sa downloadezi ceva de pe net, ori trebuie sa te muste un vampir ETC...