| KiTTtTtTtTtyYyYyY a întrebat:

Exista caineasca( ca limba) era o intrebare pusa aiurea din lipsa de ocupatie

Răspuns Câştigător
| Dennys1521 a răspuns:

Dupa spusele cercetatorilor nu~~~

11 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Nu,cainii inteleg ce spune noi dar noi nu,poate asa este mai bine pentru unii,daca am putea sa-i intelegem cainii nu si-ar face datoria cum trebuie si ar pune conditii,practic s-ar comporta ca un omhappy cainii se inteleg nu numai prin latrat,prin miros,marait, chiar si prin urina, asa isi marcheaza teritoriul!

| Jadis a răspuns:

Nu exista. A numesc cei de la TV "limba" cainilor (ca si eu ca si noi au o limba al lor). Termenul de "caineasca" este inventat. La fel si pasareasca porceasca si alte prostii...

| hummer24 a răspuns:

DA, ham ham inseamna buna ziua laughing

| Hirako a răspuns:

Nu

| SamSon a răspuns:

Oficial nu exista

| lplostonyou a răspuns:

Eu stiam de pasareasca, de caineasca inca nu am auzit happy

| Twixi a răspuns:

Doamne rolling on the floor, nu exista!

| Radu1 a răspuns:

Lol. Cum sa existe? Ai vazut tu doi oameni care sa se inteleaga latrand unul la altul?

| Johanna_2871 a răspuns:

Nu exista asa o limba...caini se intyeleg prin alte mijloace ca de ex: mirosul, latratul etc...

| Johanna_2871 a răspuns:

Nu exista asa o limba...caini se inteleg prin alte mijloace ca de exemplu: mirosul, latratul, energile...

| Johanna_2871 a răspuns:

Asa o limba nu exista. caini se inteleg prin ale mijloace ca de ex: mirosul, latratul...