| Dapra_Unam_1997 a întrebat:

Exista lucruri, fenomene pe care noi nu le putem explica.Ne-ar putea ajuta sa avem o viata mai buna cum ar fi sa avem o afacere in schimbul sufletului nostru.

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ti-ai da pacea sufletului pentru o afacere reusita? Adica merita sa ajungi sa fii bogat si sa ai tot ce iti doresti, in schimb sa nu poti dormi noaptea, sa fii mereu nelinistit, sa dai mereu de probleme, sa ai probleme serioase cu cei din jurul tau? Crezi ca merita? La inceput pare ca merita, insa mai tirziu cel rau nu ramane in pierdere, stie sa isi ia inapoi ce ce da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este întrebarea?