| andrefrancais a întrebat:

Hamsterul meu chitaie sau sughita in timp ce doarme si cand chitaie tremura un moment. Dupa 10 secunde o ia de la capat. ce sa fac?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca tremura sa nu fie de la frig sau un cosmar

| ywar a răspuns:

Vrea femei. E neastamparat. Sau cine stie. simte fenomenu' de cutremur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa fac toti hamsterii. Crede-ma, am crescut hamsteri timp de 7 ani. laughing cred ca fac asta pentru ca viseaza si ei in timp ce dorm.

| Adi88 a răspuns:

Trebuie facut neaparat respiratie gura la gura ca poate sa, se sufoce

| Claudia943 a răspuns:

Asa fac toti hamsterii.