| Roxytza_1134 a întrebat:

Heeey! Sunt din Galati si imi place sa fac bratarile prieteniei asa ca m-am gandit sa fac un blog. Daca va place ceva nu ezitati sa ma contactati. Apropo...ce parere aveti?

16 răspunsuri:
| AnonimKidd a răspuns:

1.Vedeti ca merge blogul! 2.Foarte f. f. dragte bratarile! Mai ales cele cu numa imi plac si cele in Zigg Zagwinking.O sa ai succes cu acest Hobby! Dar cu toate acestea mai mult succes nu strica niciodata si-ti urez si eu!

| Ađřıαηηα a răspuns:

Hei :0
Poi nu prea pot sa-mi spun parerea daca nu am despre ce sa o spun.
P.S. Si mie imi plac astfel de bratari deoarece sunt dragute si cool happy

| WR104 a răspuns:

Si blogul care e? Ce parare sa am daca nu vad macar o bratara?

| Roxytza_1134 explică (pentru WR104):

Scuze tuturor :)))...am uitat sa-l pun :))))))))))))) asta e blogul http://roxy-art.ucoz.ro

| TiffanyღBJ a răspuns:

Ba merge blogul si bratarile tale sunt f frumoase. Succes in continuare happy

| EmyMartin94 a răspuns:

Unde ii blogu? un link cv?
eu sincer as vrea sa fac cadou cv bratari facute manual...da sa vad cum aratawinking
tongue

| WR104 a răspuns (pentru Roxytza_1134):

Ba nu-i asta.Succes in initiativa ta.

| Roxytza_1134 explică (pentru WR104):

Cum adica ba nu-i asta?

| WR104 a răspuns (pentru Roxytza_1134):

Nu merge

| Roxytza_1134 explică (pentru WR104):

Http://roxy-art.ucoz.ro aopi dai la catalog de articole

| WR104 a răspuns (pentru Roxytza_1134):

Merge, sunt frumoase.Succes!

| Roxytza_1134 explică (pentru WR104):

Multumesc happy

| Roxytza_1134 explică (pentru EmyMartin94):

Mai doresti acele bratari?