| TurnOn a întrebat:

Heei. am nevoie urgent de ajutor. Mi-am pierdut cainele sadcrying cei care sunt din Prejmer, va rog uitati-va dupa un caine beagle. Ofer recompensa. Pt mai multe detalii trimiteti mesaj privat. Funda! VA ROOOG HEELP!

1 răspuns:
| tpb a răspuns:

Nu prea ai sanse sa il recuperezi asa, du-te la hingheri neaparat ca ai sanse sa il gasesti acolo 60%, restul... daca recunoaste cineva rasa s-ar putea sa ti-l fure, mai ales daca e pui.

Deci, du-te la hingheri din oras sau intreaba in jurul casei/locuintei tale cine l-a vazut.
Sper sa il gasesti...