| anonim_4396 a întrebat:

Heei, ce parere aveti despre pekinezi?

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Sunt foarte dragutilove struck
ii ador,mai ales pe cei pekinezi imperialilove struck
Sunt superbi!; x
@ Hummer,mai primesti un "stupid " si de la minelaughing
Si nu,nu latra nasol, cred ca nici nu ai avut vre.un pekinez, si comentezi fara sa ii stii calitatile cainelui pekinezoh go on.Mda...oh go on

6 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Ms pentru fundita:*

| hummer24 a răspuns:

Da asa e sunt naspa si urati in draci, plus ca latra can nasol happy ) mie imi plac bull terrier -ii ca seamana cu niste purcelusi nou nascuti happy pe bune

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ce nesimtiti sunteti frate. Nu puteti da raspunsuri fara sa faceti misto? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei, de curiozitate, te numesti cumva Livia?
Revenind la pechinezi, sunt niste caini draguti si la fel de prietenosi ca si ceilalti din alte rase.
Catelusa mea(rasa teckel) a avut pui cu un pechinez. Toti puii i-au iesit mai mult pechinezi. Uite o poza cu unul dintre ei: http://img687.imageshack.us/img687/1619/imag0099q.jpg

| eDDy a răspuns:

Un singur lucru... daca ai dat peste unu il strivesti garantat laughing

| marmota_8713 a răspuns:

Si puta cam mica, nu?