| Andra_Andra_M._Andre_2002 a întrebat:

Heei.vreau si eu idei despre ce as putea face in urmatorul videoclip de pe youtube..Am canal si nu stiu ce as putea face in urmatorul videoclip. Cel mai bun raspuns primeste funda❤
Canalul meu : https://www.youtube.com/channel/UCdPHa53jUFqfy9Rv4kNXcXw

3 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti alegi bine sfera spre care vrei sa te indrepti. De exemplu, daca vrei sa vorbesti de produse cosmetice, nu te apuci din senin sa faci un clip despre frigidere, de exemplu laughing. Sa incerci pe cat posibil sa fii pe aceeasi nisa.
PS: tine camera cel putin la nivelul ochilor, se va vedea mai bine. Succes!

| Ada78 a răspuns:

Prezintati animalutul, fa ceva lucru manual, arata o reteta de bucate, fa turul camerei tare, indeplineste provocari nebune.

| Bradatan_Cristina_2002 a răspuns:

DIY-urile sunt foarte vizionate, mai ales daca le-ai putea face in engleza!