| aanndreea_4848 a întrebat:

Heeiiii
aziii am vrutt sa recitesc o carteee numita zodiac girls -leo
si am observat ca primele 8 pagini sunt goale de fapt... in josul unor paginii sunt sc cateva randuri si dup iaarrr gooll si iar sc nu int de ce crying( si vr saa oo citescccc
nu cred ca ar ex online.
sad

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna coookiee,
Nici eu nu cred ca e online pentru ca nu s-ar apuca nimeni sa o scrie. Singurele carti care sunt scrise si care se pot downloada se gasesc pe scribd http://www.scribd.com/. Ar trebui sa incerci poate o gasesti acolo desi ma indoiesc pentru ca acolo gasesti doar cartile foarte cautate.
Imi pare rau pentru cartea ta.
Pa, pa

2 răspunsuri:
| Danyela2011 a răspuns:

O am si eu
mie nu mi s-a intamplat asta e super faina cartea du-te de unde ai cumparat-o daca mai stii si reporteaza problema

| paulika123 a răspuns:

Pe net e de comandat ieftina.sau sa o citesti pe netwinking