| aimullah123 a întrebat:

Hei!
2 dintre cainii mei au plecat in gradina iar cand s-au intors acasa au cazut jos si au murit. Voi ce credeti ca s-a intamplat?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu trebuia sa-i lasi sa plece

| MihaelaDart a răspuns:

Au fost otraviti! Posibil ca in gradina a fost dat cu ingrasamant chimic sau otrava pusa intentionat astfel ducand la moartea cainilor tai.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Otravă. Au intrat într-o curte unde a fost pusă o momeală cu otravă. Sau a aruncat-o cineva intenționat în grădina ta.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Au fost otrăviți sad

| Digikey a răspuns:

Au facut infarct cand te-au vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit asa cu un caine mic. Asa am plans. A mers pana in gradina si cand a venit inapoi varsa alb. Era gata sad

| Stropdeploaie a răspuns:

Au fost otraviti,!

| Carolina1972 a răspuns:

Otraviti! sad