| teo45pis a întrebat:

Hei! :3
Acum 4 zile mi.am cumparat un hamster. faza e mereu se baga sub rumegus si doarme..mananca,bea apa.dar dupa ce mananca se duce inapoi sub rumegus si doarme

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Hamsterii sunt animale nocturne, asta inseamna ca aproape toata ziua dorm si noaptea petrec.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa.Si care-i problema?

| crytical a răspuns:

Pai si ce ai vrea? Sa joace metin cu tine? laughing Is rozatoare lenese.

| teo45pis explică:

Am intrebat doar..nu mai fa atat pe desteptu' ...nu am avut pana acum un hamster si nu stiam cum se comporta