| Ghitun_Alexandra_1980 a întrebat:

Hei! Am nevoie urgent de Un raspuns! Cainele meu isi face nevoile cu sange si imi este foarte frica! De cateva zile refuza sa manance. Ce se intampla si ce sa ii fac? Dau Funda! Ajutor!

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Du-l la un medic veterinar cât mai urgent. Nu e de bine ce se întâmplă cu cățelul tău

| Sn4k3 a răspuns:

Se intampla ca s-ar putea sa fie bolnav si se mai intampla ca trebuie sa mergi cu el la veterinar.

| sweetys a răspuns:

Daca are sub 2 ani este de la parvoviroza. cu putin noroc scapa. Mergi la veterinar.

| 1231242 a răspuns:

Salutări!

Poate o vizită la un medic veterinar ar putea ajuta?!

| NicoleEazi a răspuns:

Este posibil sa aiba ceva la rinichi.Ar trebui mers la un veterinar cu el sau daca este fetita e posibil sa fie in perioada ciclului menstrual.

| Insideb0i a răspuns:

Mergi de urgenta la un specialist. ce crezi ca am putea face? Mergi repede la un veterinar sau ceva.

| Vanessastar6 a răspuns:

Este fată sau băiat?