| Ioana_Iioana_1987 a întrebat:

Hei! Am o catea bichon maltez de 11 luni si de cand am nascut (de 2 luni) parca a luat-o razna. face pipi fix in patul meu.asta a inceput acum o luna.Nu e neglijata sau nebagata in seama,ma joc cu ea,o iubesc, o scot afara...am citit pe net ca ar trebui sa curat unde a facut pipi fara ca ea sa vada,ei, am facut asa de 4-5 ori...pana cand azi dimineata am luat-o,am bagat-o cu capul acolo si am batut-o cu un ziar, m-am saturat sa spal lenjerii aproape zilnic din cauza ei.nu stiu ce sa ii mai fac! help!

Răspuns Câştigător
| tybych3 a răspuns:

Nu e nici o problema cu ea, asa face, ofera-i atentie intruna, vede ca stai cu fata/baiatul, nu stiu ce ai, si crede ca te pierde, cand vei sta cu baiatelul/fetita ta, fa cumva sa nu te vada ea, si isi va revine, sper ca te-am ajutat!