| Georgiana_Iacob_1990 a întrebat:

Hei am o pagina foarte draguta dar am foarte putine likeuri am auzit ca este un program/aplicatie care faci 8k in doua zile sau nu stiu cat in fine cine imi poate da programul

Răspuns Câştigător
| VyrusEleven a răspuns:

Nu exista asa ceva. Majoritatea "programelor" care cica fac acest lucruri, sunt fraude. Unele sunt virusi, altele add-uri, altele sustin survey-uri, altele iti fura toate datele de navigara (inclusiv pagina pe care vrei sa o promovezi) altele sunt pur si simplu scamuri ca sa iti ia banii.(Ex. acest serviciu te costa doar 50 C)
Explic de ce este imposibil ca un program sa realizeze acest lucru. Like-urile nu se pot genera, cineva trebuie sa le dea (Ca pe TPU). Atunci un program ar trebui sa creeze cateva mii de conturi, pentru care ar avea nevoie de catev mii de conturi de e-mail care oricum sunt protejate de creeare de boti prin imaginile Captcha. Ai mare grija si sfatul meu este sa nu incerci. Oricum daca vrei like-uri, pe facebook gasesti pagini gen :
https://www.facebook.com/groups/102165453295594/?fref=ts

sau
https://www.facebook.com/groups/490457750988914/?fref=ts
Pui link-ul cu pagina ta si ai sa vezi like-urile cum cresc. Sper sa te fi ajutat. Bafta