| DanielaDumitrescu99 a întrebat:

Hei. am obbservat ca unii la facebook au poza de profil, si cand dai click pe ea, iti apare alta poza. cum se face?

5 răspunsuri:
| Jenn002 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie.Ori si-a pus o poza pe care nu o poate vedea toata lumea ori si-a pus poza, apoi a sters-o si apare cu intarziere ca e schimbata.
Funda?

| LonelyGirl01 a răspuns:

Iti setezi o poza de profil, dupa care stergi poza respectiva.

| faramatania a răspuns:

Pe parcurs poza(de profil) se mai schimbă(dacă o schimbi de câteva ori, celelalte nu se şterg, ci rămâm în spatele ultimei adăugate, cam asta e tot). Dând click pe ultima( cea de actualitate), le poţi vedea şi pe celelalte.

| ZOB a răspuns:

Setezi o poza de profil si dupa o stergi. ea ramane acolo ca profil, dar de fapt nu mai exista.

| Emma112 a răspuns:

Am observat si eu chestia asta, si cred ca isi seteaza ei sa vada decat anumite persoane poza de profil.