| airaad a întrebat:

Hei! Cat de curand o sa primesc un bichon maltez.O sa fie baiat si am nevoie sa ii gasesc un nume dragut.M-am gandit la Alfi (de la Alfred, ajutorul lui Batman) dar mama a zis ca pare un nume de caine bleg. asa ca m-am gandit la Usu (pare un nume mai hotarat...si are legatura cu un personaj dintr-un anime, pe care il ador).M-am gandit si la Shiroi (in japoneza inseamna alb).Habar nu am ce nume sa ii pun pana la urma laughing.As vrea sa fie ceva dragut si semnificativ... aveti vreo idee? Dau funda la cele mai dragute si semnificative nume. Si daca ar fi sa alegeti intre :Usu si Alfi care l-ati alege? Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Alfi.Este mai potrivit.Este catelul tau si ii dai numele care iti place tie.

1 răspuns:
| AnimalLover02 a răspuns:

Uite cateva nume:
Cody
Coco(preferatl meu)
Harley
Jack
Barney
Toby
Sparkey
Charlie
Max
Buddy
Pufi

Dintre alea de sus mie nu-mi place nici unul dar eu zic sa alegi ce nume iti place tie happy