| Stroe_Andreea-Nicoleta_2000 a întrebat:

Hei! Ce as putea face noaptea singura acasa, tinand cont ca imi e si putin urat?

Răspuns Câştigător
| QElenaBoghiu a răspuns:

Dă drumul la muzică și cântă/danseaza.

Eu când sunt singură acasă pun căștile în urechi și mă cred în videoclip =D

11 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Stai cu radioul sau cu tv-ul deschis, amelioreaza din senzatie si usor-usor te va lua somnul si noaptea va trece mai rapid

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Outin? Ce inseamnă outin?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mănîncă fasole, si noaptea o sa ai treabă pe la wc, o sa fie tare amuzant.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să dormi noaptea.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Citește o carte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să dormi?

| gogu220 a răspuns:

îţi iei o veioză care proiectează imagini pe tava, şi te uiţi după ele până adormi.

| Demidol a răspuns:

Noaptea?! Sa dormi.

| venividivici2017 a răspuns:

Uita-te la un film, un serial.Sau asculta muzica in casti, ear buds.

Răspuns utilizator avertizat
| Anna0111 a răspuns:

Pentru început gândește-te de fapt de ce ți-e frica mai exact. Eu când eram mica și rămâneam singura aveam halucinații laughing adica aveam impresia ca e cineva in casa și eram atenta la fiecare sunet. Ceea ce făceam era sa controlez fiecare camera sau sa las luminile aprinse peste tot. mama nu era prea fericita când vedea factura la curent laughing