| teopufiprietenoasa a întrebat:

Hei! De curand pisicuta mea a fugit si nu stiu daca se va mai intoarce.A mai fugit acum un an si s-a intors dupa doua saptamani.Credeti ca se va intoarce? Fundita!

6 răspunsuri:
| karsivan a răspuns:

Se va intoarce, daca nu pateste ceva, sta prin vecini pe undeva, cand se va intoarce sterilizeaz-o.

| adishorMS a răspuns:

Poate a plecat sa nasca pe undeva
sigur se intoarce

| qMoonShine a răspuns:

Daca o ai de mult timp si te joci cu el clar, daca nu, nu mai avea sperante. happy

| karmensyta a răspuns:

Daca chiar isi iubeste casa si stapanulva fi desteapta si se va intoarce! stai linistita! fundita?

| teopufiprietenoasa explică:

Sta la noi timp de doi ani.ar trebui sa imi fac sprante? data trecuta a venit cu iubitul ei motan dar ea e fetitaa

| teopufiprietenoasa explică:

Oare va mai naste dupa ce am castrat-o?