| Ryss a întrebat:

Hei!

De ieri dimineață‚ pisica mea nu a mai venit acasă. Nu am văzut-o ieri toată ziua‚ și nici astăzi. Este posibil să se întoarcă?

Țin să menționez că e femelă. La începutul lunii iulie urma să împlinească 11 luni. Mă tem că este posibil și să o fi furat cineva‚ pentru că era o pisică îngrijită‚ frumoasă‚ un fel de corcitură de Albastru de Rusia.

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Si mie mi-a fugit de acasa o pisica, problema este ca era in calduri, a rupt plasa de tantari si a fugit, nu am mai dat de ea, este probabil ca cineva s-o fi luat mai ales daca statea la oameni si nu fugea de ei, un alt pericol pentru pisicile crescute in casa pot fi masinile... Sansele ca ea sa se intoarca sunt destul de mici totusi poate ai noroc... Eu am pus afise prin oras cand a fugit a mea si tot nu am reusit s-o recuperez. ia-ti caine daca iti plac si vrei animal de companie care sa nu fugawinking

| HadesSs a răspuns:

Poate are pui pe undeva prin pod daca stai la casa, ai sa vezi in 2-3 zile daca vine.