| Alinaaaapp a întrebat:

Hei. E normal ca spre sfarsitul sarcinii la cățea sa nu ma lase sa ma apropii de ea? Daca ma indrept sprea ea, pleaca...

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da e normal bine ca nu te musca, lasa o in pace ca ea cauta un loc sigur unde sa nasca.

| NotNamed a răspuns:

Apsolut normal. Asta indica clar ca este aproape de nastere.

| Alinaaaapp explică (pentru Hela):

Mersi! Dar catelusa mea este in ziua 70 (dupa calculul meu). Am inceput sa numar din ziua in care am vazut contactul ei cu un catel. Mameloanele sunt mai proeminente...
Nu stiu ce sa cred. La veterinar nu pot apela.