| wpAbby a întrebat:

Hei.Stiti mini-ghivecele de la lidl? Aveti idee cat costa si daca se pot da si separat, nu numai dupa ce cumperi peste 50 lei? Mersi.

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

2 lei.
Dupa ce cumperi de peste 50 de lei le primesti gratuit de la casa.
Nu le recomand. MIe mi-a dat la casa ca am cumparat ceva de 60 de lei si sunt de o foarte mare proasta calitate. Sunt facute din carton, daca pui pamant in ele si bagi seminte, apoi le uzi, toata apa e absorbita de carton si pamantul ramane uscat. Pus ca se scurge prin el si iti uda locul unde este pus.
Daca vrei neaparat acele seminte, ia-le separat la plicuri. In acele plicuri sunt mai multe, de calitate mai buna si poti planta ce doresti tu. M-am uitat pe ele si majoritar au marar, salata. aiurea. Oamenii vor sa planteze flori.