| AlexMarian17 a întrebat:

Acum 2 zile am dat o iepuroaica la un iepuroi. Totul a fost bine, Dupa 10 minute am scos-o de la el(PS: am stat sa ma uit ca sa ma asigur ca fac ceva). Am mutat-o in alt compartiment si azi dimineata am vazut urme de sange pe perete si pe jos.Ce s-a intamplat? E posibil sa fi avortat? Nu are decat 2 zile de cand a fost la iepuroi.Dau FUNDA! :3

1 răspuns:
| Fkgdru7y43wshiu6re a răspuns:

Sa r putea sa aiba o boala! Sa te uiti la nas sa vezi daca e lovita iar daca e s ar putea sa se fi izbit in cusca