Întrebare recomandată | AlexMarian17 a întrebat:

Am o intrebare,poate putin ciudata, dar vreau sa stiu daca se pot da jos inelele porumbeilor?

Răspuns Câştigător
| Cristian_Ciky_1997 a răspuns:

Incearca la un medic vederinar. El stie mai exact. Eu din ce stiu inelul la piciorul porumbeilor ramane permanent. Eu zic sa incerci la un megic care se ocupa cu animale. Intreaba el trebuie sa stie.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Inelele alea au o valoare, nu le pune nimeni degeaba. Poate sunt puse chiar de unii ceretatori care urmaresc porumbeii. De ce ai vrea sa le dai jos?

| AlexMarian17 explică (pentru CuriousStuff):

Prietenul meu vrea, nu eu.Asa ca m-a pus pe mine sa intreb pe TPU

| florinbercea a răspuns:

Da dar va trebui sa te duci la veterinar.