| Sabpopoviciu007 a întrebat:

Hei,TPU. Am o problema legata de pisici. Pisica mea a fatat acum aproximativ o luna si jumatate chiar doua( din pacate nu a fatat in patuțul ei ci s-a dus in pod). Sunt destul de ingrijorata de puiuti, nu aud mieunat din pod si imi este frica sa nu fi murit. Pisica nu sta de obicei in pod deci...
As vrea sa stiu cand mi va aduce( daca nu au murit) sau ce s-a intamplat cu ei.
VA ROG SA MA AJUTATI!

4 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

Două luni de zile este mult...

| Sabpopoviciu007 explică (pentru NGheorghe):

Asta m-am gandit si eu. De aceea m-am ingrijorat

| syriaHotelsWithPool a răspuns:

Urca-te in pod si verifica tu situatia, noi nu avem de unde sa stim ce se intampla. pisica nu-ti va aduce puii jos, ei ies singuri cand sunt pregatiti.

| Sabpopoviciu007 explică (pentru syriaHotelsWithPool):

M-am urcat in pod si nici urma de pui. Dar multumesc pentru a doua informatie