| Andreii002 a întrebat:

Am un golden retriever de 4 luni jumate. Astazi a facut "bale " la gura. Din ce motiv poate fi? II dau apa mereu, ma joc cu el ( stres ma gandeam ceva ), ii dau orez. Tin sa precizez ca este deranjat la burta (daca are legatura). Pentru orice alte informatii scrieti mai jos.Multumesc!

1 răspuns:
| Maria_Ana_2000_0taN a răspuns:

Nu ai motiv de ingrijorare, balele sunt ceva normal la un caine, iar pentru durerile de burta, du-l la un veterinar!