| Perkoz a întrebat:

Hei TPU.
An 16 ani si a si dori sa ma angajez pe timpul scolii in Targu Jiu.
Are cineva o idee unde a si putea merge. Ar cam trebui sa fie programul de lucru dimineata pana in 12 si nu pot lucra pe timpul scolii. Accept orice sugestie numai sa gasesc fiindcă stau foarte prost cu banii iar la liceul unde studiez îmi trebuie multe lucruri.
Multumesc mult anticipat!

2 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Nu cred ca vei gasi ceva la programul care il doresti tu. Era vorba de niste cablaje la Targ, nu s-au mai deschis? Poti incerca acolo, dar programul probabil este de 12 ore si mai esti si minor.

| Perkoz explică (pentru DovleacTurbat):

Nu angajeaza minori si da program de 12ore