| AlexMarian17 a întrebat:

Ce magazine care comercializează pui de o, zi gen Agroland-ul, exista in Romania? In afară de Agrland, vreau sa cunosc altele( as prefera sa stiu care sunt cele din Dambovita). Dau Fundaaa! Multumesc!

2 răspunsuri:
| LinaAlina2006 a răspuns:

Eu nu sunt din Romania dar stiu ca eu si parintii am mers la o piata agricola de pasari si acolo erau pui abia scosi de la incubator, de o zi, de doua, si rate si gasti dar si gaini.

| AlexMarian17 explică (pentru LinaAlina2006):

Nu vreau o piata. Ma refer la o firma.Dar mersi pentru ajutor!